Вирішення питань профілактики та попередження дорожньо-транспортних пригод на території нашого міста

12.02.2020

10 лютого спеціалісти управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради спільно з представниками поліції провели нараду стосовно профілактики та попередження дорожньо-транспортних пригод на території нашого міста. Від поліції у нараді взяли участь: заступник начальника сектору превенції Вільногірського відділення поліції, капітан поліції Ігор Бухало та старший інспектор сектору, капітан поліції В’ячеслав Андруцький.

Розглянули наступні питання:

- про місця концентрації дорожньо-транспортних пригод (залізничні переїзди, які розташовані на території міста);

- про обстеження вулично-шляхової мережі;

- про узгодження застосувань у зазначених місцях технічних засобів (приладів контролю), а саме: в’їзди та виїзди з міста, рекреаційна зона (паркова зона), місця загального скупчення людей (магазини «Чайка», «Теремок», «АТБ», «Варус», «Центральний гастроном», «Меридіан», «Центральний ринок» та ринок «Світанок»), автобусні зупинки;

- про складання схем та встановлення дорожніх знаків на автомобільній інфраструктурі міста та інші.