Йорданія шукає експортерів в Україні

Йорданія шукає експортерів в Україні

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві керівництво йорданської мережі супермаркетів “Cozmo” зацікавлене у розширені номенклатури товарів українського виробництва, зокрема за рахунок: органічних продуктів, меду, виробів із м’яса, грибів різних видів (в тому числі сушених), ягід різних видів, твердих сирів. Крім того, аналіз товарів, що продаються у вказаній мережі, свідчить про можливість пропонувати крупи (особливо крупу гречану), вироби зі свинини, алкоголь. Водночас є перспектива та можливість створення в магазинах промостенду з українськими товарами. Ця пропозиція потребує опрацювання поставки пробної партії різноманітних товарів українського виробництва до Йорданії.

Водночас, окремо Посольством у листі було виділено можливість реалізації в країні перебування українських товарів під місцевим брендом та можливість поставок м’яких іграшок українського виробництва до мережі магазинів “Hаmleys”.

Усі виробники, які хочуть експортувати свої товари до Йорданії, мають надати інформацію про це до 06.10.2020 до виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області на е/адресу info@vgvyk.dp.ua.

Відділ соціально-економічного розвитку та інвестицій