За мир в Україні, за гідність кожної людини!

20.11.2020

21 листопада місто Вільногірськ разом з усією країною відзначає день Гідності та Свободи. Цього дня ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

Події Майдану змінили нас, наші погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала народ в єдиній, соборній й незалежній Україні, і нам має

вистачити сил, аби ніколи не втратити цей незламний та вільний дух.

Ми не забудемо подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, воїнів-афганців, які відстоювали і сьогодні відстоюють інтереси народу України. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі. Їх подвиг є неоціненним для України.

Зараз, як ніколи, ми мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут та родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Від Заходу вкраїнського й до Сходу

Ми в єдності повстанем знов,

Посієм між людьми священну згоду.

Ми разом! Це основа всіх основ.

Тепло сердець здолає ворожнечу,

І об’єднає всіх свята мета:

Тримаймось разом. Ми - велика сила.

І пам’ятаймо: Батьківщина в нас одна!

Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради