За несплату рахунків за житлово-комунальні послуги (послуга з управління багатоквартирним будинком та вивезення сміття) підприємства тепер знову можуть відключати від них боржників!

28.08.2021

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Набули чинності зміни до законодавства, якими скасовано заборону обмежувати надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі наявності заборгованості.

Закон був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 19 серпня 2021 року.

Відповідні зміни були прийняті в законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»:

"На території регіонів України (областей, м. Києва, м. Севастополя), на яких установлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на період дії "червоного" рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі."

На даний час Дніпропетровська область не віднесена до “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки. Значні борги за житлово-комунальні послуги населення міста та порушення споживачами умов договорів у частині своєчасної оплати за використані послуги призвели до загрози стабільної роботи Комунального підприємства «Управляюча компанія «Жилкомсервіс».

На підставі вищезазначеного та з метою уникнення негативних наслідків припинення житлово-комунальних послуг наше Комунальне підприємство «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» наполегливо звертається до співвласників, наймачів, які накопичили заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги, а саме, за управління багатоквартирним будинком та за вивезення сміття з проханням не зволікати та терміново її сплатити.

Комунальне підприємство «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» буде змушене діяти в межах чинного законодавства та в установленому порядку вжити заходи з обмеження доступу до внутрішньобудинкових комунікацій водопостачання та водовідведення помешкань громадян,  які утримуються за рахунок послуги з управління багатоквартирним будинком, та які заборгували за спожиті послуги з управління багатоквартирним будинком та за вивезення сміття.

Щоб відновити подачу житлово- комунальних послуг, споживачам доведеться не лише погасити заборгованість, а й оплатити послугу повторного підключення.

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

Постачання послуг з управління багатоквартирни будинком залежить від Вас. Вчасна та повна оплата за комунальні послуги – це запорука якісного та безперервного надання послуг з утримання Вашого будинку та прилеглої території!

КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» дякує Вам за своєчасну оплату.

До того ж нагадуємо, що Міністерство юстиції України наказом № 1061/5 від 23.03.2021 дозволило державним і приватним виконавцям накладати арешт на рахунки боржників за житлово-комунальні послуги, а банкам - автоматично списувати кошти з таких арештованих рахунків.

Адміністрація підприємства