За сприяння розвитку вітчизняного спорту.

10.07.2019

Нещодавно у місті відбувся перший тур відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу. Змагання, як завжди, пройшли на високому рівні. В арсеналі багатьох кросменів з’явились нові нагороди.

Організатор мотокросу – громадська організація «Дніпропетровський обласний автомобільний клуб «Горизонт» вирішив відзначити подяками та пам’ятними кубками і тих, хто брав участь у підготовці та проведенні змагань. Серед них і міський голова Володимир Василенко, який завжди підтримує всі починання щодо розвитку спорту та фізичної культури у нашому місті, сприяє діяльності громадських організацій спортивного спрямування.

Подяку міському голові вручили голова ГО «Дніпропетровський обласний автомобільний клуб «Горизонт» Андрій Камишний та депутат Вільногірської міської ради Євген Крюков.