За якими тарифами сплачують електроенергію жителі Дніпропетровщини.

25.07.2019

Дніпро, 18 липня 2019 року .
Постачальник «Дніпровські енергетичні послуги» дбає, аби кожен споживач мав повну та доступну інформацію про нарахування за електроенергію. Жителі Дніпропетровщини можуть отримати ці дані за своїм особовим рахунком дистанційно у будь-який зручний час: через Особистий кабінет, сторінку постачальника у Facebook чи за телефоном контакт-центру.

«Дніпровські енергетичні послуги» проводять нарахування побутовим клієнтам за тарифами, що регулюються державою. Вони єдині для всіх жителів України та наразі залишаються без змін.

• Базовий тариф діє для населення, що проживає у місті/селі у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами:

• Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у місті/селі у квартирах чи будинках (у тому числі готельного типу та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками. Також поширюється на мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення:

• Тариф для багатодітних родин, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн за кВт*год незалежно від обсягу споживання.

Найпростіший спосіб заощаджувати на електроенергії – встановити багатозонний лічильник. Їх власники сплачують менше за електроенергію, використану у певний час доби.  Частіше за все побутові клієнти встановлюють двозонні лічильники у складі набору Розумний WATT. Окрім лічильника він також включає енергоефективні LED-лампи та спеціальну розетку, що вмикає/вимикає прилади у період дії зниженого тарифу.

Дізнатися тариф, слідкувати за власним споживанням та контролювати усі розрахунки жителі Дніпра та області можуть в Особистому кабінеті на сайті «Дніпровських енергетичних послуг». Після внесення актуальних показників лічильника сума до сплати буде автоматично розрахована відповідно до тарифу конкретного споживача.

Отримати консультацію щодо суми у платіжці клієнти також можуть на сторінці електропостачальника у Facebook або за телефоном контакт-центру: (056/067/050) 770-11-55.