Засідання координаційного комітету з впровадження громадського бюджету міста.

05.12.2018

4 грудня відбулось засідання координаційного комітету з питань впровадження громадського бюджету у нашому місті. Голова комітету Володимир Смирнов та член координаційного комітету Ольга Солоха доповіли про проведення голосування за проекти, що брали участь у конкурсі цього року. Загалом проекти отримали 624 голоси вільногірців. Голосування відбувалось за 5 проектів. Найактуальнішими за кількістю голосів виявилися: проект №7 «Вишиванка Вільногірська» (ІІІ місце в рейтингу – 95 голосів), проект №1 «Спортманія» (ІІ місце – 134 голоси), проект №9 «Створення ресурсних зон для дітей з особливими освітніми потребами» (І місце – 322 голоси). Проекти №6 «Щасливі діти – щасливі батьки» і №10 «Системи управління потоками відвідувачів ЦНАП міста» також привернули увагувільногірців, але набрали менше голосів.

Члени комітету підбили підсумки голосування, про що підписали відповідний протокол. Таким чином, 200 тисяч гривень, а саме така сума – розмір громадського бюджету, піде на реалізацію проекту №9.