Звернення депутатів Вільногірської міської ради розглядають в Кабінеті Міністрів України.

06.02.2018

Наприкінці минулого року міський голова Вільногірська Володимир Василенко, депутати Вільногірської міської ради звернулись до народного депутата Олега Кришина з проханням сприяти у відстоюванні принципів соціальної справедливості і довести до керівництва держави необхідність введення змін у Постанову Кабінету Міністрів від 6 серпня 2014 року №409 і переглянути встановлені соціальні нормативи на індивідуальне опалення, а також коригуючи коефіцієнти для розрахунку витрат палива на потреби опалення 1-2-поверхових будівель та першого і останнього поверхів будівлі на три і більше поверхів.

Олег Кришин вивчив ситуацію і в свою чергу звернувся з відповідними листами до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Перша відповідь є, чекаємо на вирішення питання.