Звернення міського голови Володимира Василенка до громади з нагоди Нового року та Різдва Христового.

31.12.2018

Минає 2018 рік. Він був непростим як для країни в цілому, так і для Вільногірська. Але міська влада, депутатський корпус, виконавчі органи ради, підприємства, організації та установи міста – всі разом ми продемонстрували відданість спільним інтересам громади, виваженість під час прийняття важливих рішень, високу працездатність і наполегливість у кропіткій щоденній роботі.

У складних економічних і політичних умовах ми вчимося бути сильними, докладаємо всі зусилля для вирішення питань соціального захисту населення, проблем житлово-комунального господарства, економіки та інших сфер діяльності.

Вся інфраструктура нашого міста діє, розвивається. За рік нам вдалось виконати практично всі міські та державні програми, реалізувати ряд важливих для громади проектів, утримати на належному рівні всю соціальну сферу міста.

За кошти бюджетів всіх рівнів на території Вільногірська змонтовано 6 новеньких ігрових майданчиків для дітей, у тому числі один встановлено за кошти громадського бюджету. Відремонтовано десятки покрівель багатоповерхових будинків, відкрито нову амбулаторію, дві медіатеки у загальноосвітніх школах, завершено будівництво артезіанської свердловини. За рік проведено десятки культурних і спортивних заходів, що зробили наше життя цікавим і насиченим.

Ми продовжуємо співпрацю з іноземними фондами та компаніями стосовно залучення у місто інвестицій, створення належних умов для життя наших мешканців.

Ми впевнено йдемо вперед. Співпраця з нашими промисловими підприємствами і підприємцями має для громади велике значення. Адже завдяки їхній успішній роботі поповнюється міський бюджет, створюються нові робочі місця, надається велика благодійна допомога місту.

Дякую обласній державній адміністрації, обласній раді, депутату Дніпропетровської обласної ради від Вільногірська Олександрові Лазнікову за розуміння та підтримку.

Окремі слова вдячності адресую народному депутату України Олегу Кришину за його безпосередню участь у долі Вільногірська, за співпрацю. Мільйони гривень з державного та обласного бюджетів за його сприяння йдуть на проекти, про які раніше ми могли лише мріяти.

Всім жителям нашого міста я хочу подякувати  за активність, працелюбність, толерантність і гуманне ставлення один до одного.

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає всіх нас на здійснення найзаповітніших мрій. Нехай збудеться все задумане, а 2019 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові і щастя, а нашій країні –процвітання. Бажаю всім, щоб новий рік приніс мир, радість, здоров'я, благополуччя і впевненість у завтрашньому дні.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Міський голова Володимир Василенко

Переглянути відео