Звернення міського голови Володимира Василенка до працівників соціальної сфери міста з нагоди професійного свята

01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери нашого міста!

Разом з привітанням з нагоди професійного свята прийміть щирі слова вдячності за вашу благородну працю, за щоденну увагу до проблем населення, допомогу нужденним, за ретельне виконання державних та місцевих програм соціального спрямування.

Переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею обирають такий нелегкий, але надзвичайно важливий для суспільства шлях. Адже під вашим безпосереднім контролем не лише питання соціального захисту багатьох категорій населення. До вас ідуть за допомогою, за привітним словом та підтримкою, за співчуттям та увагою.

Сердечно бaжaю вaм, вaшим родинaм мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї. Нехaй добро і чуйність, які ви даруєте людям, повертaються до вaс сторицею!

З повaгою

міський голова Володимир Василенко