Звернення міського голови Володимира Василенка щодо повернення наших співгромадян з-за кордону

23.03.2020

Шановні жителі Вільногірська!

Зараз велика кількість людей повертається у місто з трудової міграції з країн Євросоюзу. Дніпропетровщина не залишає без уваги жодну людину.

Для повернення людей на постійному чергуванні у Києві є необхідний транспорт, забезпечено всі умови для діагностичних досліджень, визначається режим карантину.

Цей процес повинен бути під нашим спільним контролем, адже йдеться про безпеку життя кожного з нас.

Я звертаюся до всіх, хто володіє інформацією: до родичів, сусідів, знайомих, колег по роботі наших мігрантів. Нам необхідні контакти і дані про кожну людину, яка прибуває у місто. Я звертаюся до всіх, хто найближчими днями повернувся з-за кордону або планує це зробити: повідомляйте нас, звідки і коли ви повернулися, яке у вас самопочуття.

У будь-якому випадку, всім, хто повернувся найближчими днями з інших країн, необхідно виконати режим карантинної самоізоляції.

Утримайтеся від походів у магазини і громадські місця, обмежте коло спілкування, підтримуйте зв'язок з людьми у телефонному режимі або через інтернет. Місцева влада готова забезпечити адресну доставку продуктів до будинків.

Це вимушені дії, але вони обов’язкові сьогодні для всіх без винятку. Режим самоізоляції - найважливіше, що на цей момент можна зробити в інтересах життя та здоров'я всього міста.

Гаряча лінія міського голови Вільногірська: (0800)-300-172

Обласна гаряча лінія: (0800)-500-474