Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди 24-ї річниці Конституції України та Дня молоді

26.06.2020

Шановні вільногірці!

Основною державотворчою подією 1996 року в нашій незалежній державі було прийняття нині діючої Конституції України, а носієм суверенітету і єдиним джерелом влади проголошено народ. Цей документ гарантує громадянам права та свободи, наближає нас до країн з розвинутою демократією та утверджує незалежність нашої держави.

Щиро вітаю всіх вас з державним святом і бажаю, щоб Основний Закон дійсно був єдиним і непорушним законом життя країни.

Найпрогресивнішою частиною нашого суспільства є молодь. Символічно, що День Конституції України і День молоді ми святкуємо разом. Саме на молодь, її цілеспрямованість, рішучість і відповідальність ми покладаємо наші надії. Це наше майбутнє, від якого певною мірою залежить доля України.

Сердечно вітаю вас зі святами та бажаю всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів, наснаги та впевненості у власних силах для подальших спільних перемог. Зі святами!

міський голова Володимир Василенко