Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди 62-ої річниці з Дня заснування м. Вільногірськ.

08.08.2018

Дорогі вільногірці!

Від щирого серця вітаю вас з 62-ою річницею з Дня заснування нашого міста, будівництва нашого рідного дому.

Кожен з нас своєю працею, службою, громадською діяльністю, науковими, спортивними і творчими досягненнями вкладає частку себе у розбудову Вільногірська, у створення його сучасного обличчя. Від першого пакільця, забитого у степу геологами, і до сьогоднішніх звершень наших містян – все це наша історія. І важливо зберегти для нащадків пам'ять про ветеранів війни і праці, про трудові династії, про всіх, хто примножує славу міста і України.

Нам і нашим дітям писати нові сторінки цього літопису. Хай вони будуть світлими і цікавими. Любов, натхнення, енергія і прагнення до нових звершень здатні зрушити гори. Тож єднаємось заради спільної мети – розвитку і процвітання Вільногірська!

З нагоди свята бажаю кожному жителю міста, кожній родині благополуччя, злагоди і миру. Гарного всім настрою! З Днем міста!

Міський голова Володимир Василенко