Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів з України

25.10.2019

Шановні вільногірці!

28 жовтня вся наша країна відзначає одну з найбільш значущих дат у своїй історії – 75-у річницю вигнання нацистів з України. 76-ту річницю звільнення від ворога відзначає Дніпропетровщина.

Довгим, тернистим і вкрай кровопролитним був шлях визволення українських земель. Саме наприкінці жовтня 1944 року відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України, було покладено край поневоленню нашої території нацистами.

З метою відзначення 75-ої річниці вигнання нацистів з України та вшанування всіх визволителів, які не шкодували свого життя заради миру на рідній землі, у місті проводиться цілий ряд патріотично-виховних заходів, у першу чергу для нашої молоді. Гортаючи сторінки історії, ми вклоняємося нашим ветеранам, всім, хто воював на передовій, хто боровся з ворогом у підпіллі і тилу. Ми вшановуємо подвиг Українського народу у боротьбі за свободу, вшановуємо пам'ять про загиблих у Другій світовій війні.

Волелюбність і стійкість, напевне, передається у поколіннях, адже сьогодні вже онуки та правнуки ветеранів Другої світової відстоюють незалежність і цілісність країни на її сході, демонструючи таку ж звитягу і мужність. І ми вдячні їм за вірність державі, за вірність народові.

Бажаю всім вам миру на довгі роки, міцного здоров’я, благополуччя, віри у світле майбутнє України!

З повагою міський голова

Володимир Василенко