Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня енергетика

23.12.2019

Шановні працівники енергетичної галузі!

Від всієї нашої громади вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика! Від організованої, чіткої роботи кожного з вас залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів, подальший розвиток економіки, народного господарства, життя всієї держави.

На прикладі нашого міста відчутно, що від вашої успішної діяльності у значній мірі залежить стабільне функціонування всієї інфраструктури Вільногірська. Наша успішність, ефективність і працездатність напряму пов’язані з тими умовами, що створюєте і забезпечуєте для нас ви, шановні інженери-енергетики, електрики, люди багатьох інших важливих і потрібних спеціальностей.

Висловлюю вам щиру подяку за самовіддану працю і бажаю всім вам стабільної, безаварійної роботи. Щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні, миру і процвітання!

Міський голова Володимир Василенко