Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні земляки!

21 листопада ми відзначаємо загальнодержавне свято Гідності та Свободи. Цього дня ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які повстали на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вектору розвитку нашої держави.

Щиро вітаю всіх учасників національно-визвольної боротьби, всіх вас, шановні земляки, зі святом!

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні, АТО, ООС. Їхній подвиг безсмертний!

Низький уклін українським воїнам, які зараз захищають територіальну цілісність держави на Сході України.

Шана всім тим, хто своїми ідеями, службою, щоденною працею відстоює право українського народу на життя у вільній, демократичній і суверенній державі.

Впевнений, що від кожного з нас залежить майбутнє сучасних і прийдешніх поколінь.

Добра та злагоди нам усім, мирного сонця над головою, віри у власні сили та нових перемог! Зі святом!

міський голова Володимир Василенко