Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня місцевого самоврядування.

06.12.2018

Шановні працівники місцевих органів самоврядування, депутати Вільногірської міської ради!

Щиро вітаю вас з професійним святом. На всіх вас покладена велика відповідальність перед суспільством, адже ви є його представниками на важливих і ключових постах місцевої влади. У вашій компетенції і формування стратегії розвитку міста, і розумне використання бюджетних коштів, і прийняття доленосних для громади рішень.

Працюючи кожен на своєму місці, ви виконуєте завдання суспільства і реалізуєте у життя в першу чергу його інтереси. Від ваших виважених і розумних рішень залежить життя і добробут людей.

Висловлюю вам слова вдячності за співпрацю у вирішенні багатьох актуальних питань на місцях і в законодавчому полі держави, за наполегливість і відповідальність у роботі.

Перед нами стоять важливі завдання щодо становлення інституту місцевого самоврядування в умовах децентралізації, перебудови його сучасної моделі на більш дієву, некорумповану, демократичну і відкриту, як і прописано у Європейській хартії місцевого самоврядування. Впевнений, що ця модель відповідатиме потребам суверенної цілісної держави.

У цей святковий день бажаю вам натхнення у праці, виважених і вірних рішень, конструктивних дій і реалізації важливих для громади планів. Гарного настрою вам і вашим родинам, благополуччя, здоров’я і миру на нашій землі.

З повагою, міський голова Володимир Василенко