Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня міста.

09.08.2019

Шановні вільногірці!

12 серпня ми відзначаємо 63-ю річницю з дня заснування нашого міста і День будівельника. Щиро вітаю зі святами! У першу чергу від громади хочу висловити найтепліші слова вдячності та визнання тим, хто розбудовував комбінат і місто, дав життя десяткам інфраструктурних об’єктів, створив житловий фонд і умови для праці та відпочинку тисячам наших земляків. Слава першопроходцям: геологам, будівельникам, металургам, людям багатьох інших професій!

Сьогодні справу старших поколінь продовжують діти, онуки та правнуки. І хоча для історії 63 роки – просто мить, для кожного з нас це ціле життя, наші турботи, цілі та досягнення. Вважаю, внесок кожного жителя у розвиток міста вартий уваги, шани і пам’яті. Дякую вам за плідну працю, за небайдужість та активність.

Нехай у кожній родині живуть злагода, спокій і благополуччя. Гарного всім настрою, впевненості у своїх силах та невичерпної енергії! Зі святом!

Міський голова Володимир Василенко