Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва України.

Шановні вільногірці!

Сьогодні від щирого серця вітаю з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх, хто працює у сфері культури, хто дарує нам свою творчість і навчає нас цінити та любити мистецтво!

Ваша праця завжди на виду. І в свята, і в будні ви завжди з нами, з громадою. Ви створюєте людям настрій, допомагаєте долучатися до джерел української і світової культури, відчувати і розуміти прекрасне. Просвітницький характер вашої діяльності несе із собою світло, любов та красу, примножує нашу національну культурну спадщину, створює певний імідж міста. Завдяки вашій сумлінній роботі і щирій любові до неї Вільногірськ знають далеко за межами області і навіть України. Ми пишаємося вами і чекаємо на нові звершення, нові ідеї.

Бажаю кожному з вас щасливої долі, родинного затишку, вдячних цінителів вашої творчості. Нехай енергія і наснага ніколи не залишають вас. Нехай здійснюються всі плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, сповненим радості життєвих перемог.

Зі святом!

Міський голова Володимир Василенко