Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України.

18.07.2019

Дорогі вільногірці!

Україна відзначає День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості – професійне свято людей, чия праця лежить в основі індустріального потенціалу нашої країни. Це свято всієї нашої громади, адже люди високої кваліфікації, відповідальності, витримки – це про вас, шановні наші металурги, робочі та інженери, про всіх, хто пов'язаний з цією надзвичайно важливою у сучасній промисловості професією.

Найкращі привітання нашим ветеранам праці, всім, хто стояв у витоків будівництва і розвитку комбінату, хто присвятив справі кращі роки життя. Слава вам і пошана від громади міста!

Від душі вітаю з професійним святом колективи філії «ВГМК» АТ «ОГХК», ТОВ «Мотронівський ГЗК», ТОВ з ІІ «Цветмет ЛТД»! Вдячність вам за наповнення міського бюджету, за всебічну підтримку у всіх починаннях і справах. Вірю, що всі намічені вами плани будуть здійснені завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі.

У цей святковий день бажаю всім вам, вашим сім’ям святкового настрою, оптимізму та натхнення в роботі. Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя!

Міський голова Володимир Василенко