Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня працівників освіти.

05.10.2018

Шановні працівники міських закладів освіти, ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем учителя! Ваша справа – одна з найважливіших у світі, адже покликана передавати новим поколінням мудрість, досвід, знання, напрацьовані людством.

На вас покладена велика відповідальність за результати не лише навчання, а й виховання дітей і молоді, за збереження їхнього життя. Впродовж професійної діяльності ви постійно навчаєтеся і вдосконалюєте свою педагогічну майстерність, відшукуєте нові методи роботи, даєте новий поштовх для подальшого розвитку суспільства в цілому. Це великий труд, невпинна творчість, яка вимагає від кожного з вас певних зусиль і умінь. Вдячність вам і пошана!

З нагоди свята хочу побажати вам належного визнання учительської праці від держави, матеріальної стабільності і достатку вашим родинам. А також бажаю любові і поваги від учнів. Нехай ваші кращі риси, ваша обізнаність і людяність завжди будуть для них орієнтирами у житті. Порозуміння і плідної взаємодії вам з батьками вихованців, адже ви робите одну важливу справу на благо всього суспільства.

Навчальний рік лише починається, тож хай він буде успішним для вас. Нехай у вас ніколи не зникає бажання йти на роботу. Щастя вам, міцного здоров’я і наснаги!

Міський голова Володимир Василенко


« Повернутись