Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня рятувальника

Шановні рятувальники!

Ви цілодобово перебуваєте на варті безпечного життя, захищаючи населення та ввірені території від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Свою майстерність і професіоналізм ви спрямовуєте на те, щоб у разі необхідності миттєво бути готовими прийти на допомогу громадянам, які потрапили у надзвичайну ситуацію. Залишаючись вірними своїм обов’язкам, ви гідно виконуєте поставлені державою завдання, а в екстремальних ситуаціях ви доводите свою високу професійність, демонструючи справжні приклади мужності та рішучості.

Від імені виконавчого комітету Вільногірської міської ради та всіх мешканців міста Вільногрськ з нагоди вашого професійного свята висловлюю щиру вдячність вам за самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаю вам та вашим родинам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою, міський голова                     Володимир Василенко