Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня скловиробника

18.11.2020

Шановні працівники скляної промисловості!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Завдяки вам з року в рік примножуються багатовікові традиції цієї галузі. За рахунок введення нових потужностей, застосування інноваційного обладнання скловиробництво успішно розвивається, а місто стабільно отримує надходження в бюджет і нові робочі місця.

Упевнений, що завдяки висококваліфікованому менеджменту і добросовісній праці всього колективу підприємство і надалі успішно розвиватиметься і зберігатиме лідируючі позиції у своїй сфері.

Прийміть щиру вдячність, шановні скловиробники, ветерани виробництва, за вагомий внесок у становлення і розвиток вітчизняної індустрії.

Цього святкового дня бажаю вам процвітання і нових вагомих звершень на благо кожного працівника, на благо нашого міста, області та держави. Здоров’я та благополуччя! З Днем скловиробника!

Володимир Василенко