Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці.

Сьогодні ці свята об’єднують цілі покоління захисників української держави: ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, бійців АТО та ООС, які сьогодні гідно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.

Вітаю всіх захисників України, наших Героїв та їхні сім’ї. Ми низько вклоняємося їм за щоденний подвиг, за мужність і героїзм. Міцності духу та довгих літ життя нашим воїнам! У своїх серцях ми завжди зберігаємо пам’ять про синів, які поклали життя за батьківщину.

Бажаю витривалості і терпіння, твердої віри, благополуччя й міцного здоров’я. У цей день ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб залишалася надійною заступницею як для кожної людини, так і для всієї нашої країни!

Козацького здоров’я всім , злагоди, добра і миру!

міський голова Володимир Василенко