Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

11.10.2019

Дорогі вільногірці!

14 жовтня у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День Українського козацтва і День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою за змістом. Українське козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа держави, а Божа Матір завжди вважалася заступницею і покровителькою козаків, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Незламний козацький дух та глибока віра віками формували витривалий характер українців, давали наснагу в боротьбі за свободу і незалежність. Сила та єдність нашого народу перевірені вогнем і мечем, доведені часом.

Сьогодні це свято об’єднує цілі покоління захисників української держави: ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, бійців АТО та ООС, які сьогодні гідно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України. Ми низько вклоняємося їм за щоденний подвиг, за мужність і героїзм. У своїх серцях ми завжди зберігаємо пам’ять про синів, які поклали життя за батьківщину.

Вітаю всіх захисників України, наших Героїв та їхні сім’ї. Бажаю витривалості і терпіння, твердої віри, благополуччя й міцного здоров’я. У цей день ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла всіх нас під своє покровительство, щоб кожен воїн повернувся живим до своєї родини, щоб мир і благополуччя запанували на рідній землі на довгі роки.

Слава Україні! Слава її Героям!

        

          З повагою міський голова                            Володимир Василенко

 


« Повернутись