Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Дня захисника України, свята Покрова Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Дорогі вільногірці! Шановні захисники України!

Щиро вітаю вас зі святами: Днем захисника України, Днем козацької слави і святом Покрова Пресвятої Богородиці. Слава і пошана тим, хто стоїть на захисті інтересів України, хто вшановує традиції наших дідів і зберігає дух незламної козацької вольниці, поширює у маси національну культуру і традиції.

Найкращі вітання воїнам – захисникам рідної землі, волонтерам, всім, хто на своїх робочих місцях докладає сил і досвіду для економічного зміцнення і розвитку рідної держави. Всі разом ми виконуємо важливу історичну місію щодо збереження нашої національної автентичності і єдності держави, її демократичного розвитку і процвітання.

Нехай веде нас до перемоги незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Від душі бажаю вам щастя, радості, добра та натхнення. Хай над нашою Україною буде мирним небо, а в кожній родині панують злагода та благополуччя.

Міський голова Володимир Василенко