Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Шановні вільногірці!

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів, аби привернути увагу спільноти до цієї досить великої частини суспільства. Напевне, загальне ставлення до інвалідів визначає ступінь нашої цивілізованості в цілому.

У правовій демократичній державі кожний громадянин має певні права і свободи, бере участь у житті суспільства. І для людей з обмеженими фізичними можливостями мають бути створені сприятливі умови для реалізації прав, приділена достатня увага, щоб вони почувалися дійсно рівними серед рівних, не відчували дискомфорту ні в суспільному житті, ні в побуті.

Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя. Звичайно ж, є і багато проблемних питань, що потребують участі і уваги. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами, виявляючи милосердя та любов до ближнього.

Людям з фізичними вадами бажаю невичерпної віри, надії і любові. Шановні, хай навіть у найскрутніші моменти вашого життя завжди перемагає оптимізм і сила духу. Миру і злагоди вам і вашим родинам!

Володимир Василенко