Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності та Дня Державного Прапора України

20.08.2021

Шановна громадо!

Напередодні визначних дат – Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності нашої держави дозвольте привітати вас і висловити подяку на адресу кожного, хто сумлінною працею, громадянською активністю, військовою звитягою примножує славу України.

30 років відновлення незалежності – непростий період становлення і розвитку держави, злетів і криз, миру і війни. В реаліях сучасності ми розуміємо одне: єдина соборна Україна – наша сила і міць, наша святиня і наш оберіг.

За ці роки піднялись нові покоління співвітчизників, які з гідністю і рішучістю виступають за ті ж непорушні ідеї державності і самостійності, що були притаманними українському народові з давних давен.

Впевнений, що Україна житиме і розквітатиме під мирним безхмарним небом із колосистими золотими ланами пшениці. Це символічно відображено на наших синьо-жовтих прапорах, які переможно й оптимістично майорять по всій нашій святій землі.

Найцінніше, що є у нас, це життя. І я від душі бажаю, щоб кожний пам’ятав, що саме ціною життя відвойовується право на волю, на територіальну цілісність і на просте людське щастя.

Всім миру, здоров’я, втілення гарних планів, невичерпної енергії, благополуччя і добробуту.

Слава Україні і слава її Героям!

міський голова Володимир Василенко