Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

12.09.2019

Шановні спортсмени, тренери, викладачі спортивних дисциплін, ветерани спортивного руху!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту! Висловлюю подяку за вашу самовіддану працю, за пропаганду спорту, за виховання підростаючих поколінь вільногірців. Вітаю всіх, хто є прихильником здорового способу життя!

Спорт за всіх часів був і є невід’ємною частиною нашого життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави. Він гартує не лише тіло, а й дух людини.

Створювати гідні умови для розвитку спорту у місті, підтримувати талановитих спортсменів і всіх бажаючих займатися фізичною підготовкою – це наша спільна справа, запорука здорового суспільства і іміджу міста.

Бажаю всім фізичного здоров’я, краси, довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Міський голова Володимир Василенко