Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди відзначення Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

16.07.2021

Шановні земляки!

Від усього серця вітаю всіх вас з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Завдяки будівництву нашого комбінату на мапі країни з’явився Вільногірськ. Цього року місто і комбінат святкують 65 років від дня свого заснування. Увесь цей час промислове містоутворююче підприємство, весь промисловий комплекс міста і громада нероздільно пов’язані між собою важливими економічними, фінансовими, соціальними, благодійними зв’язками. Успішно працює промисловість – розвивається й місто.

Для тисяч людей, цілих трудових династій підприємства металургійної та гірничодобувної промисловості, розташовані на території нашої громади, стали основними і надійними роботодавцями. Низький уклін ветеранам праці, ентузіастам і докам своєї справи. Шана і подяка тим, хто сьогодні відповідально й сумлінно виконує виробничі завдання. Ви – наша гордість!

Зараз трудовий колектив ГМК переживає непростий період приватизації підприємства. Все місто вболіває за те, щоб результати процесу пішли лише на користь колективу, адже від успішного функціонування ГМК певною мірою залежить стабільність і розвиток всього міста.

Миру всім, оптимізму, благополуччя, натхнення і здоров’я! Зі святом!

Вільногірський міський голова Володимир Василенко