Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди відзначення Дня волонтера і Дня Збройних Сил України.

Шановні вільногірці!

5 і 6 грудня ми відзначаємо дві важливі дати, два державних свята – Міжнародний день волонтера і День Збройних Сил України, вшановуємо наших земляків, які з гідністю ставляться до громадянського обов’язку і роблять особистий внесок у справу служіння Батьківщині.

Відданість цих людей країні, свідоме ставлення до питань життєздатності і подальшого розвитку єдиної незалежної України заслуговують на повагу суспільства і є належним прикладом для усіх нас і всіх прийдешніх поколінь.

Участь волонтерів у житті багатьох людей обов’язково повернеться до них сторицею. Пишаємося вами, шановні волонтери,і наслідуємо ваші принципи.

Слава воїнам, що боронять наші землі від ворога! Ваша звитяга, мужність і сила обов’язково переможуть. Знайте, ми з вами!

Вічна пам'ять тим, хто віддав життя за мир і свободу держави. Їхні героїчні імена навіки вкарбовані у народну пам'ять.

Звертаючись до нашої молоді, хочу побажати їй зберігати той патріотичний дух, наслідувати ті ідеали непохитного волелюбства, що завжди були притаманні українцям, нашим землякам.

Вітаю всіх зі святами і бажаю кожному з вас особистого щастя, гарного настрою, міцного здоров’я і благополуччя.

Слава мирній і непереможній Україні! Слава її народу!

Міський голова Володимир Василенко