Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні вільногірці!

Щиро вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Слова вдячності і визнання адресую сьогодні всім, хто брав участь у миротворчих операціях в різних країнах світу, ветеранам Афганської війни, на долю яких випало виконати свій інтернаціональний обов’язок і за мирних часів воювати, проявляючи героїзм, мужність і найкращі товариські якості.

Ви, шановні, є взірцем для захисників України сьогодні. Дякую усім ветеранам за їх вірне служіння Батьківщині, готовність до її захисту, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.

Із сумом схиляю голову на знак пошани і пам’яті про тих, хто віддав своє життя у боях, хто помер від ран і хвороб. Вічна пам’ять героям!

15 лютого ми відзначаємо й велике християнське свято Стрітення Господнього. Тож нехай на наш народ зійде благословення Боже, а святий вогонь очистить нас від духовної пітьми, боронить наші серця і душі від негараздів. Нехай над рідною землею завжди буде мирне ясне небо, і жодна родина не знає втрат і горя. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя й благополуччя.

Міський голова   Володимир Василенко