Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

08.11.2019

Шановні працівники культури, самодіяльні артисти, всі, хто причетний до творчості та народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваш внесок у розвиток національної культури неоціненний. Щоденна невтомна праця заслуговує на визнання та слова глибокої вдячності від громади, адже ви не лише даруєте всім піднесений настрій, естетичну і духовну насолоду. Ви долучаєте людей до багатовікової культурної спадщини, пробуджуєте серця і душі. Тим самим ви єднаєте всіх, примножуючи велич рідного краю і всієї України.

Від душі бажаю вам і вашим сім’ям здоров’я, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняються всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою і найкращими побажаннями до вас

міський голова Володимир Василенко