Звернення народного депутата України Олега Кришина з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Шановні земляки!

У наші дні словосполучення «місцеве самоуправління» для багатьох українців набула зовсім нового змісту. З початком реформи децентралізації, коли люди взяли у власні руки управління громадою, кожний почав розуміти його істинне значення.

Звичайно ж, для нас це новий шлях, невідомий, і йти ним непросто. Я завжди готовий допомагати місцевим органам влади у реалізації їхніх повноважень і словом, і ділом. Бачу основу успіху нашої єдиної України у розвитку місцевих громад, їхніх територій.

Висловлюю вдячність всім вам, земляки, за те, що ви повною мірою усвідомлюєте можливості, що відкриваються перед вами, і власну велику відповідальність за те, щоб бути господарями на рідній землі, самостійно визначатися з проблемами і шляхами їх розв’язання.

Терпіння вам, працівники місцевого самоврядування, здоров’я, удачі і наснаги у вирішенні поставлених завдань! Від щирого серця дякую вам за плідну роботу, патріотизм і відданість інтересам громади. Зі святом!

Народний депутат України Олег Кришин.

Відеоматеріал