Звернення народного депутата України Олега Кришина з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва України.

08.11.2018

Шановні працівники культури, самодіяльні артисти, всі, хто причетний до творчості і мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваш неоціненний внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця заслуговує на визнання та слова глибокої вдячності! Адже ви не лише даруєте людям піднесений настрій, радість, естетичну і духовну насолоду, а й долучаєте до багатовікової культурної спадщини, пробуджуєте серця і душі. Тим самим ви єднаєте всіх нас, примножуючи велич рідного краю і всієї України.

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити і відроджувати національну культуру. Нехай життя дарує вам і надалі душевну злагоду, невичерпне натхнення в роботі, творчу енергію та нові ідеї.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою і найкращими побажаннями до вас народний депутат України Олег Кришин

Переглянути відео "На крилах творчості"