Звернення народного депутата України Олега Кришина з нагоди Дня захисника України, свята Покрова Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Дорогі земляки!

Для українців 14 жовтня - особлива дата. Цього дня ми відзначаємо відразу три свята: День захисника України, свято Покрова Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Під покровом Пресвятої Богородиці українці вподовж століть відстоюють свою самобутність, незалежність і національну культуру.

Цього дня ми вклоняємося нашим славним пращурам-козакам, які стояли за волю і свободу. А також вшановуємо тих, хто зараз захищає нашу державність.

Захисники нашої рідної України як за тих давніх часів, так і сьогодні є нашими героями. Вони – наша гордість і звитяга, наш мир і спокій.

Від усієї душі бажаю всім козацької сили духу, наполегливості, впевненості і віри! Зі святами!

Народний депутат України Олег Кришин