Звернення секретаря Вільногірської міської ради з нагоди Дня захисників і захисниць України

13.10.2021

Дорогі захисники, шановні жителі Вільногірської громади!
Від себе та всього депутатського корпусу вітаю вас з нагоди Дня захисників України. Не випадково це свято ми відзначаємо у День Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки наших пращурів-козаків. Цей день ми починаємо із вшанування наших героїв-борців за непорушні і вічні ідеали самостійності, незалежності та цілісності України.
Дорогою ціною дається нам свобода. Вічна пам'ять полеглим за неї і шана всім, хто виборює право на життя країни і народу сьогодні, хто зміцнює державу в тилу.
Всім козацького здоров'я, життєвої мудрості, щастя і процвітання під Покровом Пресвятої Богородиці.
З повагою секретар Вільногірської міської ради Олександр Бобошко