Звітування про роботу відділу «Вільногірське бюро правової допомоги» за чотири роки діяльності

20.11.2020

З 21 листопада 2016 року розпочав свою роботу відділ «Вільногірське бюро правової допомоги», який є структурним підрозділом Кам'янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За чотири роки діяльності до Вільногірського бюро правової допомоги звернулось 4936 громадян з питаннями сімейного, житлового, трудового, цивільного, спадкового, земельного, адміністративного, медичного права, а також соціального забезпечення та виконання судових рішень. Всім було надано професійні юридичні консультації та роз'яснення, а також надано допомогу у написанні заяв, скарг, клопотань, звернень тощо. Крім того, 200 громадян скористались своїм правом на отримання вторинної правової допомоги у виді складання документів процесуального характеру та представництва інтересів особи в суді.

На протязі чотирьох років, з метою підвищення правової обізнаності громадян, працівниками бюро проводяться  правопросвітницькі заходи, в тому числі робочі зустрічі та спільні прийомів громадян з представниками органів місцевого самоврядування, а також опубліковуються в засобах масової інформації публікації правового характеру та роз'яснення положень чинного законодавства. Налагоджено співпрацю з закладами освіти, органами місцевого самоврядування, Управлінням праці та соціального захисту населення, службою у справах дітей, міським центром зайнятості тощо.

Отже, показники діяльності Вільногірського бюро правової допомоги за чотири роки роботи свідчать про те, що такі структури потрібні населенню і є затребуваними. Наша ціль –  це якісне інформування громадян щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті, це доступ громадян всіх категорій населення до правосуддя і забезпечення прав людини.

Висловлюємо щиру подяку клієнтам за довіру, а партнерам за співпрацю! Нагадаємо, що всі послуги відділу «Вільногірське бюро правової допомоги» є безкоштовними.

Якщо Ви, або Ваші знайомі, зіткнулися з правовими проблемами, просимо звертатися за безоплатною правовою допомогою до відділу «Вільногірське бюро правової допомоги»

Адреса: м. Вільногірськ, вул. Центральна, 43 (2-й поверх).

Графік роботи: понеділок- четвер з 8.00 год. до 17.00 год.

п'ятниця з 8.00 год. до 15.45 год.

(без перерви на обід)

Телефон: +38 (098) 398-06-52,

Електронна пошта: vilnohirske@legalaid.dp.ua

Всеукраїнська гаряча телефонна лінія – 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України).

Ми допоможемо захистити Ваші права!

З повагою,

Оксана Нужна

Начальник відділу

«Вільногірське бюро правової допомоги»