Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Оголошення

05.10.2021

ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” (далі - ЕКА) для розширення сфери підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі проводиться опитування бізнесу щодо послуг, в яких найбільше зацікавлені українські експортери. ...

Детальніше »

30.09.2021
МІНСОЦПОЛІТИКИ ПРО НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ОПАЛЮВАЛЬНОМУ СЕЗОНІ 2021-2022 РОКІВ
 
 
Субсидії отримають всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг. Про це 28 вересня заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час прес-конференції на тему "Актуальні питання призначення і надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та тенденції у пенсійному забезпеченні".
«Механізм субсидій стабільно працюватиме за будь-якого перебігу опалювального сезону. Як би не змінювались тарифи, всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг, обов’язково отримають підтримку від держави», – підкреслила Марина Лазебна.
Вона зауважила, що після посилення цільового характеру виплат субсидії отримають родини, які їх насправді потребують, і для яких це питання життєво важливе.
Міністр зазначила, що у держбюджеті на цей рік на виплату субсидій передбачено 35,2 млрд гривень. «На сьогодні всі заявки органів соціального захисту населення на виплату житлових субсидій населенню фінансуються Мінсоцполітики в повному обсязі. Також у Верховній Раді знаходиться законопроект, який передбачає збільшення фінансування субсидій у цьому році ще більш ніж на 12 млрд гривень», - повідомила Марина Лазебна.
Вона зазначила, що у разі збільшення комунальних тарифів розмір субсидій буде збільшуватися автоматично. «Жодних додаткових заяв чи інших документів від людей не потрібно. Якщо ж людина не отримувала субсидію, але через зростання тарифів їй знадобилась така допомога, вона може звернутись за нею в будь-який момент. І субсидію призначать одразу в місяць звернення», – пояснила Марина Лазебна.
Вона також підкреслила, що для мешканців регіонів, які потраплять до «червоної зони» внаслідок поширення епідемії COVID-19, автоматично на 50% будуть збільшені норми споживання основних комунальних послуг при розрахунку субсидій. «Коли люди вимушено знаходяться вдома, працюють з дому, діти вчаться дистанційно, вони споживають більше води, газу та електрики. Збільшення норм споживання відбудеться автоматично», – сказала Марина Лазебна.
Міністр додала, що минулого опалювального сезону субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримувало близько трьох мільйонів домогосподарств.
Мінсоцполітики очікує, що цього сезону буде співставна цифра. Станом на вересень житлова субсидія призначена вже майже 2,5 мільйонам домогосподарств, з них автоматично ‒ майже двом мільйонам. Заяви від людей продовжують надходити, процес призначення триває.
Згідно з очікуваннями Мінсоцполітики, середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному сезоні 2021‒2022 років складатиме близько двох тисяч гривень.
...

Детальніше »

27.09.2021

Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку в управлінні архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства (надалі –управління) повідомляє....

Детальніше »

14.09.2021

Про зміну назв державних установ

Інформуємо населення що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»  змінено назви деяких уповноважених органів з питань пробації. Відтак Верхньодніпровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області перейменовано на Кам’янський районний відділ № 1  філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області. ...

Детальніше »

10.09.2021

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі  продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації по вул. Степова, 12  у м.Вільногірськ...

Детальніше »

09.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування на території Вільногірської міської територіальної громади...

Детальніше »