Безкоштовний вебінар «Рада бізнес-омбудсмена - реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»

30.07.2020

Безкоштовний вебінар на тему: «Рада бізнес-омбудсмена - реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»

З метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена 30 липня 2020 року об 11.00 год. заплановано проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена - реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

Приєднатись до участі у вебінарі можливо заповнивши реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/X16MT3YViqnddoPK8 .

Контактна особа в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України —

Кузема Марина Валеріївна, тел.: (044) 596-68-29; e-mail: kuzema@me.gov.ua