До уваги мешканців міста Вільногірськ!

19.05.2020

Щодо запровадження в Україні Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

Інформуємо мешканців міста Вільногірськ, що в Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволяють зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Як показав досвід Китаю, під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією Коронавірусу, різко погіршується психологічний стан людей, що призводить до значного збільшення кількості розлучень, нервових зривів, суїцидів тощо.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я також публічно попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я людей на всій планеті.

Нажаль, свіжі результати соціологічного дослідження проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності.

Зважаючи на це, з метою дії та упередження, даний проект надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоцій, психологічну підтримку та користь знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стіна».

В цьому і полягає місія Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

Шановні вільногірці, бережіть себе та своїх дітей!

Управління соціальних служб для

сім'ї, дітей та молоді департаменту

соціально-гуманітарної політики

Вільногірської міської ради   Дніпропетровської області