До уваги суб’єктів господарювання у сфері землеустрою!!!

05.02.2019

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради оголошує про відбір суб’єктів господарювання у сфері землеустрою для виготовлення документації із землеустрою:

1) щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту (право проходу до санзони розвідувально-експлуатаційної артезіанської свердловини № 9   бюветного водопостачання), східна сторона від   ж.б.№ 79-А по вул.Центральна;

2) виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту (право на розміщення МАФ – інженерно-господарська споруда по забору питної води), східна сторона від ж.б. № 79-А по вул.Центральна.

Зацікавленим суб’єктам господарювання у виконанні вищезазначених робіт необхідно надати до Вільногірської міської ради (вул.ім.В.В.Варена, 15, м.Вільногірськ) наступні документи:

- правовстановлюючі документи (копію статуту),  виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, свідоцтво платника податку,

- документи, які підтверджують його право на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою,  цінову пропозицію.

Цінова пропозиція подається в запечатаному конверті і повинна  містити  пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому робиться відмітка «На конкурс» із зазначенням об’єкта.

Документи   приймаються по 06 березня  2019 року включно.

Тел. для довідок: 097-2126510; 067-7867313.

Начальник відділу комунальної

Власності та юридичного

Забезпечення УАКБ та ЖКГ

Вільногірської міської ради