До уваги суб’єктів господарювання

26.07.2019

До уваги субєктів господарювання у сфері землеустрою!

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів господарювання у сфері землеустрою для   розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   орієнтовною  площею 0,0800 га, розташованої по провулку Соборний (південно-західна сторона від магазину АТБ), м.Вільногірськ, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Зацікавленим суб’єктам господарювання у виконанні вищезазначених робіт необхідно надати до Вільногірської міської ради (вул.ім.В.В.Варена, 15, м.Вільногірськ) наступні документи:

- правовстановлюючі документи (копію статуту),  виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, свідоцтво платника податку,

- документи, які підтверджують його право на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою,  цінову пропозицію.

Цінова пропозиція подається в запечатаному конверті і повинна  містити  пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому робиться відмітка «На конкурс» із зазначенням об’єкта.

Документи   приймаються по 26 серпня  2019 року включно.

Тел. для довідок: 097-2126510; 067-7867313.