ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців для голосування на чергових виборах Президента України, запрошуємо мешканців міста перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Зробити це можливо:

• особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена, 15, кімн.3. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства);
  • скориставшись програмним ресурсом “Особистий кабінет виборця” на офіційному веб-сайті Служби розпорядника Реєстру Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua). Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електронну пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану Вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього ресурсу є те, що в разі відсутності в Реєстрі запису про Вас або наявності помилок у Ваших ідентифікаційних даних, система автоматично сформує доручення до відділу ведення Реєстру, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні зміни до Державного реєстру виборців.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

виконавчого комітету Вільногірської міської ради