Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Екскурсія для учнівської молоді до центральної заводської лабораторії «ВГМК» ПАТ «ОГХК»

11.04.2019

Вибір професії – дуже важливий крок у житті кожного. Тому і фахівці служби зайнятості, і педагоги, і представники підприємств та організацій міста прикладають максимум зусиль для того, щоб цей крок був зроблений вірно та впевнено.

 З метою ознайомлення учнівської молоді зі світом професій в межах профорієнтаційного КВЕСТА «Я-PROFI»  9 квітня 2019 року Вільногірською міською філією Дніпропетровського обласного центру зайнятості було проведено професіографічну екскурсію до одного із головних ринкоутворюючих підприємств міста - філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» АТ «ОГХК».

 Учні 10-х класів біологічно-хімічного профілю Центру профільного навчання та дитячої творчості були запрошені до центральної заводської лабораторії комбінату. Спочатку екскурсанти отримали обов’язковий інструктаж з техніки безпеки, після чого разом із начальником ЦЗЛ Ігорем Мазним відправились до лабораторії. Основним завданням цього підрозділу є контроль якості готової продукції, взяття проб та зразків, виконання різноманітних дослідів. Екскурсанти відвідали спектральну, мінералогічну та хімічну лабораторії; мали можливість розглянути за допомогою мікроскопа основні види концентратів, що добуваються підприємством.

Під час екскурсії учні з великим інтересом слухали пояснення осіб, безпосередньо зайнятих на виробництві, ставили свої запитання як до керівників цеху, так і до основного персоналу.

Наприкінці школярі поділилися отриманими враженнями та висловили подяку за проведену екскурсію.

 


« Повернутись