Інформація для суб’єктів виборчого процесу

03.01.2019

Інформація для суб’єктів виборчого процесу

У зв’язку з початком кампанії по проведенню чергових виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, виконавчий комітет Вільногірської міської ради нагадує про дотримання всіма суб’єктами виборчого процесу чинного законодавства України і попереджає про заборону розміщення передвиборних агітаційних матеріалів на будинках, парканах, освітлювальних опорах та в інших несанкціонованих місцях.

Рішенням виконавчого комітету Вільногірської міської ради від 21 грудня 2018 року № 412/0/7-18 затверджена дислокація місць для розміщення друкованих та інших передвиборних агітаційних матеріалів на території міста Вільногірськ по проведенню чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

ДИСЛОКАЦІЯ

місць для розміщення друкованих та інших передвиборних агітаційних матеріалів на території міста по проведенню чергових  виборів

Президента України 31 березня 2019 року

розташування