ІНФОРМАЦІЯ про проведення конкурсу на право оренди комунального майна по вул.Гагаріна, 9 та вул.Молодіжна, 38А

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсу на право оренди комунального майна

Обєкт № 1

Об’єкт  -   нежитлові приміщення

Адреса:   вул.Гагаріна, 9,  м.Вільногірськ

Площа  - 148 кв.м.

Цільове використання – для здійснення діяльності, не забороненої чинним законодавством

Умови конкурсу:

1). Відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням конкурсу та оформленням оренди, а саме: оплата за виготовлення технічного паспорту, оплата за виконання експертної оцінки.

2). Рівень перевищення у ___ %  орендної плати.

3) . Виконання поточного ремонту за рахунок власних коштів.

4). Участь в соціально-економічному розвитку міста, а саме:  придбання за власний рахунок та улаштування  каналізаційних оглядових люків  полімерних (клас навантаження від 1000 кг) у кількості  5 шт. (північно-західна сторона від будівлі по вул.Центральна, 45,  східна сторона від будівлі гуртожитку   по вул.Центральна, 37А,  південно-східна сторона від житлової будівлі по вул.Гагаріна, 13, південна сторона від житлової будівлі по вул.Гагаріна, 13, західна сторона від будівлі гуртожитку по вул.Гагаріна, 9).

5). Укладення договору на виконання робіт благоустрою та прибиранню прилеглої території з балансоутримувачем майна на території.

6). Створення безпечних і нешкідливих умов експлуатації об’єкта.

7). Вжиття заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації об’єкта.

Обєкт № 2

Об’єкт  -   частина нежитлового (підвального)  приміщення

Адреса:   вул.Молодіжна, 38А,  м.Вільногірськ

Площа  - 159,7 кв.м.

Умови конкурсу:

2). Рівень перевищення у ___ %  орендної плати.

3) . Виконання поточного ремонту за рахунок власних коштів.

4). Участь в соціально-економічному розвитку міста, а саме: придбання за власний рахунок та улаштування  каналізаційних оглядових люків  полімерних (клас навантаження від 1000 кг) у кількості  2 шт. (північно-східна сторона від будівлі по вул.Центральна, 43, південна сторона від будівлі по вул.Центральна, 41).

6). Створення безпечних і нешкідливих умов експлуатації об’єкта.

Для участі у конкурсі претенденти подають:

Учасники, які є фізичними особами:

1) Заяву на участь у конкурсі;

2) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

3) копія паспорта (1,2,11 стор.), та копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (завірені заявником);

4) квитанцію про сплату реєстраційного внеску в розмірі одного неоподаткованого мінімуму (17 грн. на рахунок № UA578999980314040544000004012, отримувач УК у м.Вільногірськ, банк отримувача - Казначейство України (ел.адм.подат.), ЄДРПОУ 37996805, код платежу 24060300);

6) конкурсні пропозиції щодо експлуатації та розвитку об’єкта оренди (назва та адреса об’єкта  оренди, запропонований ревінь перевищення орендної плати, зобов’язання щодо виконання умов конкурсу)  (подаються у запечатаному конверті);

Учасники, які є юридичними особами:

1) Заяву на участь у конкурсі;

2)  копії установчих документів, посвідчених нотаріально;

3)  завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

6). належним чином оформлене доручення, видане представнику юридичної особи;

7) техніко-економічне обґрунтування укладання договору оренди, ресурсів, які будуть залучені, продукція, послуги, огляд ринку збуту, тощо;

8) квитанцію про сплату реєстраційного внеску в розмірі одного неоподаткованого мінімуму  мінімуму   (17 грн. на рахунок                                                  № UA578999980314040544000004012, отримувач УК у м.Вільногірськ, банк отримувача - Казначейство України (ел.адм.подат.), ЄДРПОУ 37996805, код платежу 24060300).

9) конкурсні пропозиції щодо експлуатації та розвитку об’єкта оренди (назва та адреса об’єкта  оренди, запропонована орендна плата, зобов’язання щодо виконання умов конкурсу) (подаються у запечатаному конверті);

Кінцевий термін прийняття заяв для участі в конкурсі  –  27.03.2020р.

Заявки приймаються за адресою: м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена,15 (загальний відділ).

Начальник відділу комунальної

власності та юридичного забезпечення

УАКБ та ЖКГ Вільногірської

міської ради                                                                                                                        С.Ф.Ткачук