ІНФОРМАЦІЯ про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,1987га

11.09.2019

ІНФОРМАЦІЯ

Вільногірської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку

Вільногірська міська рада оголошує конкурс з відбору виконавців земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку.

1. Дані про земельну ділянку:

Площа                                  - 0,1987 га

Місце розташування         - м.Вільногірськ, вул.Центральна

Кадастровий номер           - 1210200000:01:032:0033

Цільове використання      - 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2. Мета проведення конкурсу: визначення  виконавця  земельних торгів з  продажу права  оренди на земельну ділянку.

3. Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів ” із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях)

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців   земельних торгів за формою згідно з додатком  1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копії ліцензії;

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента,  яких   буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

- інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

- перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

5. Строк подання конкурсної документації: - до 15 жовтня 2019 року  (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи, контактні телефони:

м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена, 15, Вільногірська міська рада Дніпропетровської області, телефони для довідок: 097-2126510; 067-7867313.: 51700, м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена, 15.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 17 жовтня  2019р.  за адресою: м.Вільногірськ Дніпропетровська область, вул. ім.В.В.Варена, 15  в приміщенні Вільногірської міської ради, зал засідань (ІІ поверх).