Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель

03.12.2018

03 грудня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул.ім.В.В.Варена, 15 відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель по визначенню на конкурентних засадах суб'єкта оціночної діяльності, який буде здійснювати проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0400 га, кадастровий номер 1210200000:01:033:0056,  розташованої  по вул.Молодіжна, м.Вільногірськ, з метою подальшого продажу на земельних торгах,  за результатами якого переможцем визнано товариство з обмеженою відповідальністю  «Бізнес-Експерт».

Секретар Вільногірської міської ради - голова конкурсної комісії               В.О.Смирнов