Інформація управління архітектури.

30.10.2019

ІНФОРМАЦІЯ

Управління архітектури, каптального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна

Назва об’єкта:

1) комплекс нежитлових будівель та споруд, розташованих по вул.Степова, 12 Балансоутримувач: КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс». Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта для приватизації;

Запланована дата оцінки – 01.11.2019р.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта;  досвіду суб’єкта оціночної діяльності  у проведенні оцінки майна, переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку  майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки  майна.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі (за встановленою формою); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку   майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та  підписання  звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копії сертифіката  суб’єкта  оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Претендент подає у запечатаному конверті пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015            № 2075 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: ,,На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”.

Конкурсну документацію подати до 15.11.2019р. до 17.00 за адресою:

51700, м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена, 15.

Телефон для довідок 097-212-65-10.